Lövöldözés tört ki egy utcai fesztivál közelében Amerikában, többen megsebesültek
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Legalább tizenkét embert lőttek le szombaton az ohiói Toledo városban, amikor egy nyári fesztiválon fegyveresek tüzet nyitottak. Hirdetés
- Hirdetés -
