Lövöldözés tört ki egy utcai fesztivál közelében Amerikában, többen megsebesültek

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Legalább tizenkét embert lőttek le szombaton az ohiói Toledo városban, amikor egy nyári fesztiválon fegyveresek tüzet nyitottak. Hirdetés

Lövöldözés tört ki egy utcai fesztivál közelében Amerikában, többen megsebesültek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kárpátinfo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!