''Ha valaki az istállóból a ganéjt kezdi kilapátolni, akkor hiába vesz fel fehér kesztyűt, előbb-utóbb a könyöke is sáros lesz''
„Korrupciós szempontból nincsenek kis halak és nagy halak. A bűnösség erkölcsi oldala ugyanakkora, legfeljebb valaki magasabb beosztásban nagyobb kárt tud okozni” – fogalmazott a Transparenycy International Magyarország jogi igazgatója a Reggeli gyorsban annak kapcsán, hogy az NKA-botrány kapcsán megfogalamazódtak olyan kritikák, hogy kishalakat fogott ki a rendőrség.
- Hirdetés -
