„A bankok profitálnának, az emberek veszítenének” – Rétvári a kamatstop eltörléséről
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője szerint a kamatstop kivezetésénél a Tisza-kormány azt a hibás logikát követi, hogy a bankoknak mindenképpen jól kell járniuk.
- Hirdetés -
