„A bankok profitálnának, az emberek veszítenének” – Rétvári a kamatstop eltörléséről

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője szerint a kamatstop kivezetésénél a Tisza-kormány azt a hibás logikát követi, hogy a bankoknak mindenképpen jól kell járniuk.

„A bankok profitálnának, az emberek veszítenének” – Rétvári a kamatstop eltörléséről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!