Alkoholmérgezés miatt került kórházba egy 15 éves lány Munkácson
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Akut alkoholmérgezés tüneteivel láttak el egy 15 éves lányt Munkácson. A mentők a szükséges ellátást követően a megyei gyermekkórházba szállították. Hirdetés
- Hirdetés -
