Alkoholmérgezés miatt került kórházba egy 15 éves lány Munkácson

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Akut alkoholmérgezés tüneteivel láttak el egy 15 éves lányt Munkácson. A mentők a szükséges ellátást követően a megyei gyermekkórházba szállították. Hirdetés

Alkoholmérgezés miatt került kórházba egy 15 éves lány Munkácson

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kárpátinfo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!