Döntetlen a vége, büntetők jönnek

4. negyed: az amerikaiaké lett a labda a ráúszás után, a támadásukat szabálytalansággal zárták. Nagy kapott jó labdát a bal szélen és a hálóba emelt (6-6). CW Dodd lövését tolta Vogel a kapu fölé. Bowen találta el a kapufát 6:12-vel a vége előtt. Az ellentámadásnál Fekete lövése elakadt a blokkban. Cupido lőtt 6 méterről, Vogel a kapu mellé ütötte a labdát. A sarokdobás után Hallock közeli lövését védte Vogel, a magyar kapus védési hatékonysága 50 százalék. Zalánki előnyből lőtt a jobb sarokba, 4:46 volt még hátra (7-6). Zalánki beadása után Angyal húzta a kapuba a labdát, először vezettek két góllal a magyarok (8-6). Az amerikaiak időt kértek 3:22-vel a vége előtt. Bowen talált be előnyből (8-7), 2:59 perc volt még hátra a meccsből. A magyaroktól szabálytalanság miatt elvették a labdát, Zalánkit kiállították, Daube 1:59-cel a vége előtt egyenlített (8-8). Kiállítás az amerikaiaknál, magyar időkérés 1:39-cel a vége előtt. Vígvári lövését Weinberg ütötte fölé, a sarokdobás után ponta...