Korlátozzák a vízhasználatot egyik vidéki nagyváros kórházában – Ezúttal nem a hőség áll az intézkedés mögött
Miközben Zalaegerszegen és több tucat Zala megyei településen amiatt kell a vízhasználatot korlátozni a nagy hőségben, mert a kánikula következtében megnövekedett vízfogyasztás igényeit nem bírja el a vízhálózat, a nyíregyházi kórház egyes tömbjeiben a vízminőség nem megfelelő, ezért megelőző intézkedéseket vezettek be.
