Kitört a lázadás az uniós pénzekről döntő magyar hivatalban: a dolgozók petícióban kérik az új államtitkár menesztését a minisztertől
Példátlan felháborodást váltott ki a Nemzeti Fejlesztési Központ (NFK) munkatársai körében, hogy az új Tisza-kormány államtitkárrá nevezte ki Nemcsok Dénest, az Orbán-kormányok korábbi helyettes államtitkárát. A dolgozók egy több mint ezerhatszáz aláírással ellátott petícióban követelik a mérgező vezetői stílusáról és korábbi uniós botrányokhoz köthető múltjáról ismert tisztviselő menesztését Lőrincz Viktória minisztertől, miközben a kormányzat Nemcsok tapasztalatával és az uniós források megszerzésének kényszerével indokolja a döntést - írja a Telex.
