Új testvérvárosa lesz Keszthelynek (TV Keszthely)
Támogatásokról, közbeszerzésekről és testvérvárosi kapcsolat létesítéséről is döntött a keszthelyi képviselő-testület. 27 napirendet tárgyaltak a Városházán, többet sürgősséggel. A grémium arról is tájékoztatást kapott, hogy kedvezően alakultak az adóbevételek. 54 millió forinttal nőtt az adóbevétel tavaly Keszthelyen. Derült ki a 2025-ös adózási tapasztalatokról szóló tájékoztatóból – írja a TV Keszthely. Dr. Tóth Gergely polgármester elmondta: Bővebben...
