Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

az én pénzem

Új fejlemény a bennfentes Mol-üzletben

Összesen 43 millió forintos bírságot szabott ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) a Molra azért, mert a Barátság vezeték leállásáról nem tett közzé rendkívüli tájékoztatót. A jegybank bennfentes kereskedelem gyanújával piacfelügyeleti eljárás indítását nem tartotta indokoltnak, de együttműködik az ügyben büntetőeljárást folytató Budapesti Rendőr-főkapitánysággal.

További hírek