Összesen 43 millió forintos bírságot szabott ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) a Molra azért, mert a Barátság vezeték leállásáról nem tett közzé rendkívüli tájékoztatót. A jegybank bennfentes kereskedelem gyanújával piacfelügyeleti eljárás indítását nem tartotta indokoltnak, de együttműködik az ügyben büntetőeljárást folytató Budapesti Rendőr-főkapitánysággal.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → az én pénzem