Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

vasarnap.hu

Erdő Péter nem, de Német László belgrádi érsek részt vesz a bíborosok vatikáni tanácskozásán

A Szent Péter-bazilikában bemutatott misével kezdődött meg péntek reggel a bíborosok tanácskozását fedő konzisztórium, amelyet XIV. Leó pápa az idén második alkalommal hívott össze. Leó pápa reggel fél nyolctól mutatja be a konzisztórium nyitómiséjét, majd a VI. Pálról elnevezett teremben beszédet intéz a Vatikánba érkezett bíborosokhoz. A tavaly májusban megválasztott egyházfő idén januárban hívta először … Erdő Péter nem, de Német László belgrádi érsek részt vesz a bíborosok vatikáni tanácskozásán

További hírek