Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

vasarnap.hu

Halmay Gábor lett a Kereszténydemokrata Néppárt Veszprém vármegyei elnöke

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) Veszprém vármegyei választmánya június 18-án ülést tartott, amelyen értékelték az elmúlt időszak munkáját – írta meg a kdnp.hu. Az ülésen köszöntőt mondott Hegedűs Barbara, a Fidesz Veszprém vármegyei elnöke, országgyűlési képviselő. A vármegyei szervezet elnökévé választották Halmay Gábort, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség elnökét, aki megköszönte a bizalmat, és hangsúlyozta, hogy a … Halmay Gábor lett a Kereszténydemokrata Néppárt Veszprém vármegyei elnöke

További hírek