Új reintegrációs irodát nyitott Budapesten június 25-én a Baptista Egyházi Szociális Módszertani Központ, amely a börtönökben megkezdett missziós és segítő munkát folytatva lelki és gyakorlati támogatást nyújt a szabadult embereknek. Az ünnepélyes megnyitón felszólaló egyházi és büntetés-végrehajtási képviselők kiemelték: a sikeres társadalmi visszailleszkedéshez elengedhetetlen az állami, egyházi és önkéntes szereplők szoros összefogása. Az eseményen a … A remény és az újrakezdés helye a szabadulás után
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → vasarnap.hu