Belső vizsgálatot rendelt el a honvédelmi miniszter az újdörögdi kézigránát-baleset ügyében
„Ha valaki hibázott, legyen vezető vagy döntéshozó, annak vállalnia kell a következményeket. Ha rendszerszintű hiba történt, azt ki fogjuk javítani. Ha vezetői felelősség állapítható meg, annak pedig következménye lesz” – írta a miniszter.
- Hirdetés -
