Egyre rosszabb a helyzet: már egy megyeszékhelyen is korlátozni kell a vízfogyasztást
Zalaegerszegen első fokozatú vízkorlátozási intézkedés lépett életbe – írta Facebook-oldalán a város polgármestere, Balaicz László (Fidesz-KDNP).
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Zalaegerszegen első fokozatú vízkorlátozási intézkedés lépett életbe – írta Facebook-oldalán a város polgármestere, Balaicz László (Fidesz-KDNP).
- Hirdetés -