Egyre rosszabb a helyzet: már egy megyeszékhelyen is korlátozni kell a vízfogyasztást

Zalaegerszegen első fokozatú vízkorlátozási intézkedés lépett életbe – írta Facebook-oldalán a város polgármestere, Balaicz László (Fidesz-KDNP).

Egyre rosszabb a helyzet: már egy megyeszékhelyen is korlátozni kell a vízfogyasztást

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!