Lehet, hogy Bohár -a riporter- Dánielnek maradt még olvasója?
Lassan rendeződni látszik pár „szerencsés” Fidesz-écát toló propagandistának a megélhetése, a választási bukta utáni rövidebb-hosszabb pihenőjét töltő fiúk közül Deák Dániel és Bohár Dániel ilyennek tűnik. Újra hozzák az „elvárt napi 7-8 bejegyzést” a régi szellemben, hiszen kár lenne bedőlni hagyni az oly sokba kerülő eléréseiket. Utóbbi, a napokban arról delirált, hogy mi lesz Magyarországgal, […]
- Hirdetés -
