Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak
Biatorbágy és Herceghalom között az egyik vágányon sem lehet a közlekedni.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Biatorbágy és Herceghalom között az egyik vágányon sem lehet a közlekedni.
- Hirdetés -