Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak
Biatorbágy és Herceghalom között az egyik vágányon sem lehet a közlekedni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!