Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak

Biatorbágy és Herceghalom között az egyik vágányon sem lehet a közlekedni.

Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!