Nagyon megy a pécsi lányoknak, négygólos győzelmet arattak!

Nagyon szép dolgokat produkál a PMFC női csapata az élvonalban. A piros-feketék újoncok, ennek ellenére a negyedik forduló előtt már négy pontnál tartottak – vagyis abszolút megállják a helyüket a legjobbak között. Nos, most újabb három pontot hozzátettek az eddigiekhez, hiszen a sereghajtó Astra otthonában abszolút magabiztos győzelmet arattak, 4-0-ra nyertek. Érdekesség, hogy mind a négy találatnál Turi Bori nevéhez fűződött a gólpassz, a kiszolgálásban jelest érdemelt a pécsi játékos! – A nem éppen ideális állapotú pályán a csapat a tizenötödik perctől átvette az irányítást, és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést – értékelt Németh Zsolt, a PMFC edzője. – Nagyon büszke vagyok a lányokra, akik odatették magukat az Astra ellen. Sikerünk ellenére maradunk alázatosak és dolgozunk tovább, hogy elérjük a célunkat. Astra HFC–PMFC 0-4 (0-1) Simple Női Liga labdarúgó NB I., 4. forduló. Üllő, Városi Sporttelep. Vezette: Sovány (Jávorka, Kovács). PMFC: Bednar (Ronta, 88.) – Rituper (Kömíve...