Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szabad Magyar Szó

Újabb elbocsátási hullám a tartományi közigazgatásban

Újabb elbocsátási hullám söpör végig a tartományi közigazgatásban. Az év eleji első elbocsátások után most a Vajdasági Képviselőház alkalmazottai kerültek célkeresztbe. Hat ember veszítette el az állását, köztük három olyan személy is, akik az N1 televíziónak beszéltek az esetükről: egy nyugdíj előtt álló jogásznő, ötéves családanya kolléganője, valamint egy korábbi helyi, tartományi és állami tisztségviselő. […]

További hírek