Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A magyar férfi kézilabda-válogatott is legyőzte Szlovéniát

A magyar férfi kézilabda-válogatott is legyőzte Szlovéniát Elek Zoltán 2024. 07. 13., szo - 18:39 A magyar férfi kézilabda-válogatott a hölgyekhez hasonlóan Győrben játszott felkészülési mérkőzést a szlovének ellen. Imreék 29:25-re nyerték a találkozót. A papírforma szerint itt kiegyenlítettebb játékot várhattunk, bár végül Golovin Vlagyimir csapata is csak egy góllal győzte le Szlovéniát, ám ott nagyobb is lehetett volna a különbség. A mérkőzést Vass Károly emlékének ajánlotta az MKSZ. A korábbi klasszis játékos, a magyar szövetség korábbi, 2021-ben elhunyt alelnöke idén lett volna nyolcvan esztendős. A meccs első gólját Ancsin lőtte, ám 2:3-nál már a vendégeknél volt az előny. Az első negyed óra végére 6:6 volt az állás, bár Magyarország kettővel is vezetett. A kapuban Mikler Roland kezdett és már ekkor öt védésnél járt, de bő egy perccel később a túloldalon Ferlin is ötödször hárított és egy gyors akció után 6:8 állt az eredményjelzőn. A 20. percben 8:9-nél kért időt a szlovének ...