Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Tóth Gábor a komáromi Jamie Vardy

Tóth Gábor a komáromi Jamie Vardy Elek Zoltán 2024. 05. 08., sze - 11:22 Miután a II. labdarúgóligában szereplő komáromi KFC bebiztosította helyét az élvonalban, Németh Tamás és Tóth Gábor nyilatkozott lapunknak. A komáromi lila-fehérek kissé idegesen kezdtek, majd az első félidő végén szereztek vezetést a tőkerebesi Slavoj otthonában. Az 52. percben egy ártalmatlannak tűnő szituációnál Németh Tamás lövése megpattanva talált utat a hálóba, ezzel kettőre nőtt a Duna-partiak előnye. „Tudtuk, hogy ez a hétvége eldöntheti a bajnokságot. Hála Istennek az első esélyünket ki is használtuk. Az eleje kicsit görcsösen indult, de ez benne van, ha nyomás alatt játszunk. Sikerült azonban gólt lőni, rárúgtuk a másodikat is, aminél azért szerencsém is volt. Befutottam a tizenhatoson belülre, megkaptam a labdát, rálőttem és jól pattant meg. Ez lélektani előnyt jelentett és kicsit megnyugtatott minket. Utána már kontrolláltuk a játékot – mesélt a találkozóról Németh, aki szerint alig bírták kivárni ...