Ismét Trusa, Vitális és Redzic döntött, tovább üldözi a dobogósokat a DAC

Ismét Trusa, Vitális és Redzic döntött, tovább üldözi a dobogósokat a DAC Lencsés Zoltán 2024. 05. 05., v - 19:25 A DAC labdarúgócsapata 3:0-ra győzött Zólyombrézón a Niké Liga felsőházi rájátszásának mérkőzésén, így megtette az első fontos lépést a nemzetközi kupaszereplés felé. Szombaton a DAC számára kedvezőtlen eredmények születtek a felsőházi rájátszásban, a zsolnaiak és a nagyszombatiak is begyűjtötték a három pontot, azaz a negyedik helyen ötpontos hátrányba kerülő sárga-kékek győzelmi kényszerben találták magukat vasárnap. A hét folyamán szerződést hosszabbító Xisco Munoz úgy gondolta, ötödszörre sincs oka változtatni, így ismét a szokásos kezdőcsapatát küldte pályára. A hazaiak mestere, Roman Skuhravý ennél jobban megkavarta csapatát, a felforgatott védelem mellett a kapuban a 20 éves Dankónak szavazott bizalmat. Az első tíz percben egyáltalán nem úgy tűnt, hogy a csallóköziek számára létfontosságú a három pont megszerzése, egyetlen meglódulásukra a hazaiak két lövéssel vál...