Az MVM Dome felrobbant! Micsoda csattanóval győzött a magyar férfikézilabda-válogatott!

Több mint húszezer szurkoló az MVM Dome arénában, fergetes hangulat. Lehet ilyen körülmények között nem nyerni?! Persze, lehet – megmutattuk a hollandok ellen. De kétszer már csak nem lépünk ugyanabba a folyóba, ebben bízott mindenki az Európa-bajnokság második meccse előtt. A magyar válogatott ráadásul olyan ellenféllel nézett szembe, amelyet azért itthon, a magyar szurkolók előtt le kell győzni: Portugália nem a világ élvonala. Ennek ellenére pokoli nagy meccs kerekedett! Lékaiékban ugyanis végig bennük volt az első mérkőzés kudarca, a tudat, hogy ezt most mindenképpen meg kell nyerni. Épp ezért nem tudtak elég felszabadultan kézilabdázni, a görcsösség miatt pedig képtelenek voltak tudásuk legjavát nyújtani. A második félidőben így is többször úgy tűnt, hogy megvan a győzelem, de a portugálok mindig visszakapaszkodtak. Így jutottunk el az utolsó perchez. Lékai büntetőből vezetést szerzett, de az emberhátrányban lévő Portugália 12 másodperccel a vége előtt egyenlített (30-30). Nem ...