Belső vizsgálat indul az újdörögdi kézigránát-baleset ügyében – a honvédelmi miniszter jelentette be
Ruszin-Szendi Romulász honvédelmi miniszter azonnali belső vizsgálatot rendelt el az újdörögdi kézigránát-balesettel kapcsolatban, miután az ügyészség megszüntette a nyomozást. A miniszter szerint nem lehet úgy továbblépni, hogy senki sem felelős a balesetért.
- Hirdetés -
