„A Dunába is dobhatnám” – egy vallomás szerint Pék, a politikus több százmilliót vett át Karácsony nevében, aztán nem intézett el semmit
Több mint 600 millió forintot fizetett ki a politikusnak Z. Zsolt parkfenntartási vállalkozó az óbudai korrupciós ügyben született, ellentmondásosnak tűnő vallomása szerint. A rendkívül költekező életmódú politikus azt ígérte, a főváros vezetésénél is elintéz dolgokat, a főpolgármester azonban nem hogy nem adott megbízásokat, de az összes többi parkfenntartási céget is kidobta a fővárosi közterületekről.
- Hirdetés -
