Teljes vágányzár, brutális késések és pótlóbusz az egyik vasúti fővonalon felsővezeték-szakadás miatt
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.
- Hirdetés -
