Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A barátság vége

A múlt heti G7-csúcs után sokan fellélegeztek Európában. Donald Trump nem borította fel a tárgyalóasztalt, nem alázta meg nyilvánosan a szövetségeseket, és a franciaországi találkozó legalább a felszínen meglepően gördülékenyen zajlott. Giorgia Meloni olasz kormányfő is arról beszélt, hogy a légkör pozitív volt. Az európai vezetők talán azt remélték, hogy végre megtanulták kezelni a kiszámíthatatlan, narcisztikus amerikai elnököt.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu