Mindennap isszuk, de a melegben esik a legjobban, és még jégkocka sem kell bele
A víz után a tea a második legtöbbet fogyasztott folyadék a bolygónkon.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A víz után a tea a második legtöbbet fogyasztott folyadék a bolygónkon.
- Hirdetés -