Mindennap isszuk, de a melegben esik a legjobban, és még jégkocka sem kell bele

A víz után a tea a második legtöbbet fogyasztott folyadék a bolygónkon.

Mindennap isszuk, de a melegben esik a legjobban, és még jégkocka sem kell bele

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Teol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!