Lázgörcsöt kapott és meghalt egy kétéves kisfiú a tatabányai kórházban, a szülők szerint a gyereket meg sem vizsgálták
Egy kétéves kisfiú halt meg a Komárom-Esztergom Vármegyei Szent Borbála Kórházban, miután lázgörcsöt kapott. A szülők szerint a kórház felelős gyerekük haláláért, nyomozást rendelt el a rendőrség. Nem vizsgálták meg a gyereket 41 fokos láza volt a kisfiúnak, de még akkor sem tették át intenzív osztályra, édesapja szerint senki nem ment be hozzá, hogy megvizsgálja. A […] Source
- Hirdetés -
