Lázgörcsöt kapott és meghalt egy kétéves kisfiú a tatabányai kórházban, a szülők szerint a gyereket meg sem vizsgálták

Egy kétéves kisfiú halt meg a Komárom-Esztergom Vármegyei Szent Borbála Kórházban, miután lázgörcsöt kapott. A szülők szerint a kórház felelős gyerekük haláláért, nyomozást rendelt el a rendőrség. Nem vizsgálták meg a gyereket 41 fokos láza volt a kisfiúnak, de még akkor sem tették át intenzív osztályra, édesapja szerint senki nem ment be hozzá, hogy megvizsgálja. A […] Source

Lázgörcsöt kapott és meghalt egy kétéves kisfiú a tatabányai kórházban, a szülők szerint a gyereket meg sem vizsgálták

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!