Hazatérhettek a tiszaújvárosi Mol-robbanás sérültjei
A Mol szerkesztőségünknek megküldött közleménye szerint minden sérült dolgozó hazatérhetett a kórházból, rehabilitációjuk otthon folytatódik.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Mol szerkesztőségünknek megküldött közleménye szerint minden sérült dolgozó hazatérhetett a kórházból, rehabilitációjuk otthon folytatódik.
- Hirdetés -