Hazatérhettek a tiszaújvárosi Mol-robbanás sérültjei

A Mol szerkesztőségünknek megküldött közleménye szerint minden sérült dolgozó hazatérhetett a kórházból, rehabilitációjuk otthon folytatódik.

Hazatérhettek a tiszaújvárosi Mol-robbanás sérültjei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Privátbankár

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!