A Mol szerkesztőségünknek megküldött közleménye szerint minden sérült dolgozó hazatérhetett a kórházból, rehabilitációjuk otthon folytatódik.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Privátbankár
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!