Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Európa-liga – Szoboszlai betalált, a Liverpool a továbbjutás küszöbén

Európa-liga – Szoboszlai betalált, a Liverpool a továbbjutás küszöbén Mészáros Richárd 2024. 03. 07., cs - 23:14 A Liverpool többek között Szoboszlai Dominik góljával 5–1-re nyert a Sparta Praha vendégeként a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében, a párharc első csütörtöki felvonásán. Az angolok kezdőcsapatában nem kapott helyet a sérülése után múlt hétvégén visszatért Szoboszlai, de a magyar válogatott csapatkapitányának együttese nélküle is egy félidő alatt eldöntötte az ütközetet, ugyanis 3–0-s előnnyel vonulhatott az öltözőbe. A Vörösök elsősorban helyzetkihasználásban múlták felül riválisukat, a csehek mezőnyben nemcsak egyenrangú partnerei voltak a Liverpoolnak, hanem számos helyzetet is kialakítottak, azonban valamennyit kihagyták. A második félidőt rosszul kezdték a szigetországiak, mert a szünetben becserélt Conor Bradley öngóljával szépített a Sparta, sőt, újabb ziccere volt a felzárkózáshoz. Szoboszlai az 51. percben a duplázó uruguayi csatárt, Darwin Nunezt váltotta, n...