A kozármislenyiek győzelmének Pécsett is örültek

A jó szezont futó mislenyiek voltak az esélyesei a Budafok elleni hazai bajnokinak, a vendégek ugyanis a bentmaradásért harcolnak, Aczél Zoltán együttese azonban az élbolyhoz tartozik. A három pontért természetesen alaposan meg kellett dolgozni, ilyen téren viszont sosem érhette kritika a baranyai csapatot: most is mindent megtettek a győzelemért. Az első félidőben a mislenyi gólfelelős, Kirchner szerzett vezetést, aki a másodikban értékesített egy büntetőt, ezzel megduplázta az előnyt – a 2-0-s győzelemnek köszönhetően a HR-Rent Kozármisleny továbbra is ott van az élmezőnyben. HR-Rent Kozármisleny–Budafok 2-0 (1-0) Labdarúgó-NB II., 23. forduló. Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion, 600 néző. Vezette: Katona Balázs (Mohos Milán, Baghy Csaba). HR-Rent Kozármisleny: Lékai – Beke, Horváth D., Füredi, Turi – Nagy E., Major – Molnár (Szabó B., 78.), Tóth Z. (Hegedűs, a szünetben, Horváth P., 58.), Kirchner (Bor, 66.) – Daru (Koszovscsuk, 78.). Vezetőedző: Aczél Zoltán. Budafok: Gundel-Ta...