Meglepő hazai vereség Felbáron a békeiektől

Meglepő hazai vereség Felbáron a békeiektől Elek Zoltán 2022. 05. 20., p - 17:48 2022. május 20., péntek - 20:00 Sport Friss ikon Off Törzs A csilizradványiak korábban lejátszották a meccsüket, és sikerült idegenben 1:0-ra győzniük, így a felbáriak ennek tudatában győzelmi kényszer alatt léptek pályára odahaza a középmezőnyben tanyázó békeiek ellen. A mérkőzés első negyedórájában a hazaiak domináltak. Volt néhány ígéretes támadásuk, sőt, egy nagyon jól elvégzett szabadrúgásuk is, amit a vendégkapus bravúrral védett. Ezt követően jött a hideg zuhany: a békeieknek sikerült a jobb oldalon végigvinni egy mintaszerű kontrát, és a beadás után a berobbanó center gyönyörűen belsőzött a kapuba, 0:1. A középkezdést követően majdnem jött a válasz, de a hazaiak csatára kicsit kivárt, így sikerült blokkolni a lövését. A félidő felénél gyönyörű jelenetnek tapsolhatott a több mint 100 néző, egy 50 méteres hajszálpontos indítás után a hazaiak gólfelelőse, Halász Tibor került ziccerbe, de a békei ka...