A kragujevaci hallgatók elindultak Kraljevóba az egyetemista nagygyűlésre
A blokáddal tiltakozó kragujevaci hallgatók gyalog indultak Kraljevóba, ahol vasárnap, Szent Vitus napján (Vidovdan) tartják meg az egyetemisták nagygyűlését. Indulás előtt 16 perces néma főhajtással emlékeztek az újvidéki vasútállomás előtetőjének leomlásában elhunyt áldozatokra, majd útnak indultak. Mihajlo Đalović, a kragujevaci Gépészmérnöki Kar hallgatója elmondta, hogy azért szervezik a rendezvényt Szent Vitus napjára (Vidovdanra), mert szeretnének […]
- Hirdetés -
