Ünnepélyes bizonyítványátadót tartottak a Kossuth Lajos Líceum végzősei
Június 25-én ünnepélyes keretek között búcsúztatták a Beregszászi Kossuth Lajos Líceum végzős diákjait a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Egyetem átriumában. Az intézmény 45 végzőse ezen a napon vehette át érettségi bizonyítványát, lezárva ez...
- Hirdetés -
