Ünnepélyes bizonyítványátadót tartottak a Kossuth Lajos Líceum végzősei

Június 25-én ünnepélyes keretek között búcsúztatták a Beregszászi Kossuth Lajos Líceum végzős diákjait a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Egyetem átriumában. Az intézmény 45 végzőse ezen a napon vehette át érettségi bizonyítványát, lezárva ez...

Ünnepélyes bizonyítványátadót tartottak a Kossuth Lajos Líceum végzősei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!