Orbán Gáspár csádi missziójával végre rendes európaivá válhattunk volna, és ennél riasztóbbat nehéz elképzelni
Ájult tisztelettel kell tekintenünk európai szövetségeseink Afrika-politikájára?
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Ájult tisztelettel kell tekintenünk európai szövetségeseink Afrika-politikájára?
- Hirdetés -