Lázgörcsöt kapott és meghalt egy 2 éves kisfiú a tatabányai kórházban
A szülők feljelentést tettek, úgy gondolják, a kórház felelős Lénárd haláláért. A lázgörcsöt kapott gyerekhez senki se ment be, hogy megvizsgálja.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A szülők feljelentést tettek, úgy gondolják, a kórház felelős Lénárd haláláért. A lázgörcsöt kapott gyerekhez senki se ment be, hogy megvizsgálja.
- Hirdetés -