Lázgörcsöt kapott és meghalt egy 2 éves kisfiú a tatabányai kórházban

A szülők feljelentést tettek, úgy gondolják, a kórház felelős Lénárd haláláért. A lázgörcsöt kapott gyerekhez senki se ment be, hogy megvizsgálja.

Lázgörcsöt kapott és meghalt egy 2 éves kisfiú a tatabányai kórházban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Borsonline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!