A tiszaújvárosi robbanás minden sérültjét kiengedték a kórházból
Minden sérült kolléga hazatérhetett családjához a kórházból és otthon folytathatják a rehabilitációs időszakot, amihez továbbra is minden támogatást megadnak a gyógyulás teljes időtartama alatt; két dolgozó pedig már a munkába is visszatért - közölte a Mol kedden az MTI-vel.
- Hirdetés -
