A tiszaújvárosi robbanás minden sérültjét kiengedték a kórházból

Minden sérült kolléga hazatérhetett családjához a kórházból és otthon folytathatják a rehabilitációs időszakot, amihez továbbra is minden támogatást megadnak a gyógyulás teljes időtartama alatt; két dolgozó pedig már a munkába is visszatért - közölte a Mol kedden az MTI-vel.

A tiszaújvárosi robbanás minden sérültjét kiengedték a kórházból

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!