Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Dél-Zala Press

Lábon lőtte magát egy kanizsai férfi

Véletlenül elsült egy házi készítésű fegyver egy 67 éves férfi kezében. A Nagykanizsai Rendőrkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit. Lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett miatt indított nyomozást a Nagykanizsai Rendőrkapitányság, miután egy helyi férfi véletlenül lábon lőtte magát egy házi készítésű pisztollyal. (Fotók: police.hu) A nyomozók a kórházban hallgatták meg a sérült embert, aki elmondta, hogy június 20-án késő este egy már elhunyt barátja nála hagyott holmiját pakolta a hegyi pincéjében, amikor pisztolyt talált. Meg akarta nézni, hogy van-e benne lőszer, de ekkor elsült a kezében, és a lövedék a térdébe fúródott. Sérülésével csak másnap reggel ment orvoshoz. A rendőrök kutatást tartottak az ingatlanban, a lőfegyvert és a töltényhüvelyt is lefoglalták - tudatta a rendőrség honlapján kedden a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

További hírek