A biztonsági öv menthette meg négy fiatal életét Surdnál
Négy fiatal utazott ebben az autóban szombat este Belezna irányából Surd felé, amikor a 19 éves sofőr egy kanyarban helytelenül választotta meg a sebességet és felborultak. Mindannyian megsérültek, nagyon... De sokkal rosszabbul is végződhetett volna ez a baleset, ha nincsenek bekötve. Szerencsére használták a biztonsági övet. Vigyázzatok magatokra és utastársaitokra, tartsátok be a KRESZ előírásait és minden alkalommal kapcsoljátok be a biztonsági övet! - hívta fel a figyelmet Facebook oldalán a Zala vármegyei rendőrség.
