Gabala Krisztián távozott a labdarúgó NB II-ben újonc FC Nagykanizsa vezetőedzői posztjáról. "Két bajnoki cím, egy győztes osztályozó és egy évtizedes, történelmi siker! Köszönünk mindent, Krisztián!" - írta hétfőn a közösségi oldalán a zalai klub. (Gabala Krisztián. Fotó: Kanizsa Médiaház) Gabala úgy fogalmazott, rajta kívül álló okból kényszerült meghozni a döntést. "Gyönyörű nagykanizsai időszakom a mai nappal véget ért" - fűzte hozzá Gabala, aki korábban a Csepel FC, a BVSC, az FC Hatvan, a Budaörsi SC és a Szentlőrinc SE együttesét is irányította. A Kaposvári Rákóczi FC-től távozott Jeney Gyula lett a kanizsaiak új vezetőedzője, aki hétfőn már meg is tartotta első edzését.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dél-Zala Press