Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Rossi Moor nagyot ment az első JuniorGP Moto2 tesztnapján Aragon-ban

Rossi elérzékenyülve ült fel Massimiliano Morlacchi MMR csapatának Moto2-es versenymotorjára. A kétnapos tesztprogram 5, 40 perces edzésekből állt, ahol lehetőség volt megtalálni a megfelelő beállításokat, valamint az is kiderült, hogy Rossi szinte eggyé vált a motorral. Ez az eredményeken is megmutatkozott, hiszen minden edzésen hozta az elvárt köridőket. Fotó: MMR Team A kora délutáni eső idő előtt belengette a kockás zászlót, de a csapat így is nagyon elégedett az eredményekkel. A Révész Racing pilótája, úgy ült a Moto2 es prototípuson az első kör után, mintha azzal született volna. Ez a motor egyébként ugyan az, amit a MotoGP Moto2 es kategóriájában használnak. Hivatalos köridők sajnos nincsenek, de Rossi ideje a legjobbak között volt. Ma folytatódik a felkészülés az október 12-13-án rajtoló JuniorGp Moto2- es futamára, amely szintén Aragon-ban lesz. Rossi Moor: Nagyon jó érzés volt először ráülni egy Moto2-es motorra. Dolgoztunk a beállításokon, és azt hiszem, már elértünk egy ...